Płyty meblowe
na wymiar

Płyty meblowe na wymiar

Meble to podstawowy element każdego wnętrza. Mogą być produkowane z wykorzystaniem różnych materiałów i sposobów obróbki. Dzięki stworzonym wariantom możemy projektować je w różnej stylistyce. To, na co zwracamy uwagę przy ich wyborze to jakość, ale i wielkość. Każdy zakupiony mebel jest dokładnie mierzony i analizowany pod kątem umieszczenia go w danym lokalu. Producenci płyt meblowych wyszli naprzeciw wymaganiom klientów i stworzyli płyty meblowe na wymiar. W naszej firmie również oferujemy tego typu usługi, a wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesne centrum obróbki CNC umożliwia nam tworzenie takich płyt meblowych, które będą idealnie dopasowane do wymagań klientów.

Armandi – płyty meblowe na wymiar

Do niedawna większość mebli była gotowa, a ich przyszły właściciel był zmuszony zrezygnować z niektórych produktów, bo na przykład były za duże do wnętrza, w którym zamierzał je umieścić. W związku z ułatwieniem wyboru wymarzonych mebli i dopasowania ich do indywidualnych wymagań powstały meble na wymiar. Armandi, jako producent płyt meblowych również oferuje płyty meblowe na wymiar. Wiemy, jak ważne jest dla naszych klientów to, aby produkty, które zamówią, były dopasowane do ich wnętrz. Tworzone przez nas płyty są nie tylko produkowane z jasnym wskazaniem ich długości i szerokości, ale także koloru i grubości. Do tego oferujemy wycinanie otworów na przykład na okablowanie sprzętów AGD. Lubimy wyzwania, więc jeśli zamierzasz utworzyć niestandardowy projekt, zgłoś się do nas, a my pomożemy w określeniu jego parametrów i zrealizujemy go tak, aby dokładnie odzwierciedlał Twoje wymagania. Nasz zespół zdobywa doświadczenie i wiedzę, nie tylko wykonując codzienną pracę, ale także uczęszczając na specjalistyczne szkolenia. Oprócz czynnika ludzkiego skupiamy swoją uwagę także na wykorzystywanych do produkcji maszynach. Używamy najnowocześniejszych maszyn, które w połączeniu z kwalifikacjami naszych pracowników pozwalają produkować wysokiej jakości płyty meblowe na wymiar. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i realizacji wielu projektów służymy radą i oferujemy inspiracje, każdemu, kto ich potrzebuje. Nasz personel doskonale odgaduje potrzeby klientów, a to przekłada się na stale rosnącą liczbę zadowolonych użytkowników naszych płyt meblowych na wymiar.

Oferta płyt meblowych na wymiar

W związku z tym, że mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji płyt meblowych, doskonale zdajemy sobie sprawę, na które aspekty zwracają uwagę nasi klienci. Na podstawie ich wymagań stale ulepszamy proponowaną ofertę. Do produkcji płyt meblowych na wymiar wykorzystujemy nowoczesne maszyny, a w tym nestingowe centrum CNC, które pozwala nam na wyjątkowo precyzyjną produkcję płyt. To, co zostanie przez Państwa zamówione, będzie realizowane z odzwierciedleniem każdego szczegółu projektu. Płyty meblowe na wymiar mogą być dostosowane do wskazanych wymiarów, a do tego oferujemy modne szprosy, które również indywidualnie ustalamy przy każdej realizacji. Całość pokrywana jest powłoką lakierniczą z wybranym kolorem z palety RAL. Oferujemy kompleksową obsługę, a żeby to umożliwić, wykonujemy:

  • Pogrubianie elementów i pasowanie blatów.
  • Cięcie płyt: fornirowanych, laminowanych, akrylowych, HDF, MDF.
  • Oklejanie: standardowe, szerokie #36, z połyskiem, okleina 3D.
  • CNC: do obróbki CNC używamy wiodących na rynku urządzeń. To zaawansowane technologicznie maszyny, które wyposażono w mikrokomputer zapewniający szczególną dokładność kształtowo – wymiarową i niewielką chropowatość powierzchni.

Co wykorzystujemy do produkcji płyt meblowych na wymiar?

Nasze płyty meblowe na wymiar to produkty precyzyjnie skrojone, charakteryzujące się wysoką jakością. Możemy ją zagwarantować, ponieważ produkuje je wykwalifikowany w tym kierunku personel, a używa do tego nowoczesnych maszyn. Co więcej, produkcję opieramy na wyselekcjonowanych i sprawdzonych materiałach, czyli między innymi płytach MDF. Są to materiały drewnopochodne i wybieramy je ze względu na:

 

  • wysoką obrabialność mechaniczną w procesie skrawania,
  • wiele możliwości zmian powierzchni, a w tym: laminowanie, oklejanie sztuczną i naturalną okleiną, lakierowanie,
  • wszechstronne zastosowanie na przykład, jako dekoracje ścienne i sufitowe,
  • brak szkodliwego wpływu na środowisko,
  • wysoką wytrzymałość i odporność na czynniki zewnętrzne.