Nasze usługi

Obróbka CNC

Produkcja na dużą skalę odbywa się z użyciem zaawansowanych technologicznie maszyn. Dzięki modernizacji wykorzystywanych wcześniej urządzeń udało się stworzyć taką formę obróbki CNC, która jest dokładna, zautomatyzowana i przede wszystkim powtarzalna. Nie od dziś wiadomo, że maszyny mogą wykonywać swoją pracę przez długi czas z większą precyzją niż człowiek, dlatego obróbka CNC, czyli Computerized Numerical Control, co po polsku oznacza komputerowe sterowanie urządzeń numerycznych, jest stosowana w większości nowoczesnych zakładów przemysłowych. Podobne metody stosujemy w naszej firmie Armandi, która jest między innymi producentem płyt meblowych. Wykorzystanie nestingowego centrum CNC pozwala nam, tworzyć wyjątkowo precyzyjne kształty płyt, a także innych produkowanych przez nas materiałów.

Płyty meblowe na wymiar

Meble to podstawowy element każdego wnętrza. Mogą być produkowane z wykorzystaniem różnych materiałów i sposobów obróbki. Dzięki stworzonym wariantom możemy projektować je w różnej stylistyce. To, na co zwracamy uwagę przy ich wyborze to jakość, ale i wielkość. Każdy zakupiony mebel jest dokładnie mierzony i analizowany pod kątem umieszczenia go w danym lokalu. Producenci płyt meblowych wyszli naprzeciw wymaganiom klientów i stworzyli płyty meblowe na wymiar. W naszej firmie również oferujemy tego typu usługi, a wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesne centrum obróbki CNC umożliwia nam tworzenie takich płyt meblowych, które będą idealnie dopasowane do wymagań klientów.

Akryle, lakiery, forniry

Produkując płyty meblowe, korzystamy z najnowszych maszyn, które obsługuje wykwalifikowana kadra. Do tego używamy wysokiej jakości materiałów i surowców, dzięki którym możemy zagwarantować Ci najwyższą jakość i trwałość. Proponowane przez nas rozwiązania są sprawdzone i wysoko oceniane przez naszych klientów. Firma Armandi cieszy się renomą i nieustannie powiększa swoją ofertę. Nasza siedziba mieści się we Wrocławiu, ale produkowane płyty, wysyłamy na terenie całej Polski. Co więcej, uprościliśmy sposób komunikacji i wprowadziliśmy możliwość złożenia zamówienia online. Zatem, jeśli wybrałeś już swoje wymarzone płyty meblowe, odwiedź naszą stronę internetową i wypełnij formularz, aby dostarczyć nam niezbędnych do realizacji Twojego zamówienia, szczegółów.