Poznaj nas

Stworzenie firmy, która zaproponuje klientom ciekawą ofertę i jakościowe wykonanie usług, nie jest łatwym zadaniem. Nam jednak udało się stworzyć przedsiębiorstwo, które nieustannie się rozwija i poszerza rzeszę zadowolonych klientów. Zajmujemy się produkcją płyt meblowych i blatów kuchennych, ale w naszej ofercie znajdują się także innego rodzaju płyty i elementy dekoracyjne, które z powodzeniem można umieścić na ścianach, suficie, schodach i innych miejscach w urządzanym pomieszczeniu.

Gdzie można nas znaleźć?

Siedziba naszej firmy znajduje się w okolicach Wrocławia, ale to nie przeszkadza w obsłudze klientów z całej Polski. Nie ograniczamy się do działalności lokalnej, ale współpracujemy z przewoźnikami i firmami kurierskimi, które dostarczają zamówione produkty w całej Polsce. Zaufana sieć dystrybutorów zapewnia sprawną dostawę i nienaruszone przesyłki. Jeśli nie możesz odwiedzić naszego sklepu stacjonarnego, zapraszamy do sprawdzenia prowadzonego przez nas profilu na portalu społecznościowym Facebook. Tam możesz znaleźć informacje o tym, jak prowadzimy firmę, co znajduje się w naszej ofercie i przede wszystkim mnóstwo inspiracji. Regularnie publikujemy posty, które zawierają nowinki ze świata dekoracji i meblarstwa. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że niektórzy z Was potrzebują rady i pomocy w wyborze odpowiednich produktów. Służymy pomocą, a nasz zespół z pewnością zadba o to, abyś był zadowolony ze złożonego zamówienia.

Stworzyliśmy tą firmę aby dać naszym Klientom produkty, których nie są w stanie kupić w sieciowych sklepach

Artur Andrzejewski
CEO Armandi

Jak wygląda produkcja płyt meblowych?

Produkcję płyt meblowych i blatów kuchennych opieramy na płytach MDF. Jest to sprawdzony materiał, cieszący się popularnością wśród producentów płyt meblowych. Te, które wykorzystujemy, czerpiemy od sprawdzonych dostawców. Wybieramy je, ponieważ są nieszkodliwe dla środowiska, łatwe w obróbce i odporne na uszkodzenia. To, za co jeszcze je doceniamy to wszechstronność zastosowania. Zaraz po poddaniu ich obróbce otrzymujemy gotowy produkt, który w zależności od wybranej powierzchni możesz zastosować we wnętrzach o różnych stylach. Produkowane przez nas płyty mogą być oklejone materiałami naturalnymi i modyfikowanymi, lakierowane lub akrylowe. Zatem jeśli szukasz wysokiego połysku, matu czy półmatu u nas znajdziesz je na pewno. W ramach kompleksowej obsługi oferujemy dostosowanie płyt do konkretnych wymagań naszych klientów. Zatem możesz liczyć na ich obróbkę, a w jej zakresie na:

  • cięcie płyt fornirowanych, laminowanych, akrylowych, HDF, MDF,
  • oklejanie standardowe, szerokie #36, z połyskiem, okleiną 3D,
  • wykonywanie szprosów,
  • pasowanie blatów pod różnymi kątami,
  • frezowanie,
  • wycięcie otworów pod AGD,
  • wiercenie otworów pod okucia meblowe.

 

W jaki sposób gwarantujemy wysoką jakość?

Nasze produkty znalazły zastosowanie w wielu domostwach w całym kraju. Wybierano je również do wnętrz biurowych. Głównie za sprawą wysokiej jakości płyt meblowych, klienci decydowali się na współpracę z naszą firmą. To właśnie wysoką jakość zawdzięczamy specjalistom, których zatrudniamy, szkoleniom, którym się poddajemy i nowoczesnym maszynom. Zdajemy sobie sprawę z tego, że inwestycja w zaplecze technologiczne jest opłacalna i przynosi wymierne efekty. Głównie z tego powodu zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do naszej firmy nowoczesnego nestingowego centrum CNC. Dzięki niemu zyskaliśmy jeszcze wyższą jakość, oszczędność czasu i przede wszystkim większą dokładność i szczegółowość. Jesteśmy w stanie wyprodukować takie płyty, które będą odpowiedniej długości i szerokości, ale też będą miały odpowiedni kąt.

 

Dlaczego warto z nami współpracować?

Na pytanie “dlaczego warto z nami współpracować” można odpowiedzieć szybko i prosto. Chodzi oczywiście o jakość produkowanych płyt. Jednakże jest jeszcze kilka czynników, które zwiększają nasze szanse na rynku. Otóż decydując się na współpracę z nami, możesz być pewien, że otrzymasz terminową realizację, a wyprodukowane przedmioty będą odzwierciedleniem Twojego zamówienia. Do tego zyskasz profesjonalną pomoc w wyborze tego, czego szukasz lub poradę w kwestii charakterystyki danego materiału. Dysponujemy najwyższej jakości materiałami, które jednocześnie są jednymi z najnowszych rozwiązań. Jeśli szukasz profesjonalnej obsługi i wysokiej jakości, wypełnij formularz i złóż zamówienie. My natomiast dołożymy wszelkich starań do tego, abyś był zadowolony z finalnego efektu.