Zamówienia

Złożone w naszej firmie zamówienia, traktujemy z ogromną dokładnością. Dzięki temu, że używamy nowoczesnych maszyn, a nasi pracownicy są wykwalifikowani w kierunku wykonywania swojej pracy, gwarantujemy najwyższej jakości efekt. Zależy nam, aby realizowane przez nas zamówienia, w pełni odzwierciedlały Państwa oczekiwania.


Obróbka CNC - armandi

Jak złożyć zamówienie?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wdrożyliśmy nowy kanał komunikacji. Na naszej stronie internetowej dostępny jest formularz, który zawiera szczegóły składanego zamówienia. Aby uprościć Państwu jego odczytanie, zamieściliśmy tuż nad nim instrukcję ze szczegółowymi wskazówkami odnośnie do tego, jak powinno się go poprawnie wypełnić. Zwróć uwagę na każdą rubrykę, ponieważ umieszczone w nich informacje, będą odzwierciedlały Twoje oczekiwania co do finalnego efektu. Jeśli wolisz złożyć zamówienie, wysyłając nam plik excel z niezbędnymi informacjami, wypełnij go i wyślij na nasz adres mailowy: zamowienia@armandi.pl. W celu zwrócenia naszej uwagi na najważniejsze dla Ciebie aspekty, opisz je w rubryce “uwagi”. Pamiętaj, że im więcej zawrzesz informacji, tym bardziej będziesz zadowolony z efektów naszej pracy. Formularz online pojawił się na stronie internetowej, abyś z łatwością mógł złożyć swoje zamówienie, zwłaszcza wtedy kiedy nie masz czasu, aby osobiście odwiedzić nasz sklep stacjonarny lub mieszkasz w dalekiej odległości od niego.

Formularz zamówień

W razie potrzeby możesz skorzystać z formularza w Excelu. Wypełnione zamówienie prześlij na adres zamowienia@armandi.pl.

 

 

NIP:

Nazwa firmy:

Oferta
Telefon:

E-mail: 

Maksymalny wymiar płyty : 2770 x 2040 mm

Standardowy wymiar akrylu : 2770 x 1270 mm

Minimalne wymiary elementu : 200 x 140 mm

Nie oklejamy formatek ciętych pod kątem 30 - 45 stopni.
Słoje są ułożone wzdłuż długości, chyba że zaznaczono pole "Układ słojów nieważny".

Instrukcja wypełniania formularza

L.p. Nr dekoru
(puste = jw.)
Struktura
(puste = jw)
Kolor okleiny
(puste = kolor płyty)
Długość
[mm]
Szerokość
[mm]
Ilość Grubość okleiny [mm] Pogrubienie Układ słojów nieważny CNC Uwagi Usuń
Długość 1 Długość 2 Szerokość 1 Szerokość 2


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, w związku z wysłaniem zamówienia przez formularz. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zamówienia. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratoem danych jest firma Armandi s.c., ul. Karmelkowa 66, 52-319 Wrocław.