Dystrybucja płyt

Armandi to firma świadcząca usługi CNC płyt i blatów pochodzących z firmowego asortymentu oraz zajmująca się dystrybucją płyt. Oferujemy Państwu kompleksową ofertę, która bogata jest w najlepszej jakości rozwiązania. Posiadamy płyty, które możemy poddać różnego rodzaju obróbkom, a do tego wykorzystać je później na wszelkiego rodzaju powierzchniach.

Obróbka CNC - armandi

Dystrybucja płyt

Nasza siedziba mieści się we Wrocławiu, jednakże nie jest to przeszkodą, w nawiązaniu owocnej współpracy. Dystrybucja płyt odbywa się na terenie całego kraju. Współpracujemy z wyselekcjonowanymi dostawcami, którzy terminowo i bez uszkodzeń dostarczają, wychodzące z naszego magazynu  zamówienia. Jesteśmy firmą godną zaufania, której zawierzyło już wielu Klientów indywidualnych, ale także firm deweloperskich, marketingowych, stolarskich, instytucji zarządzających przestrzenią publiczną, a nawet wielu artystów.

Dystrybucja płyt w Armandi

Dystrybucja płyt znajdujących się w naszej ofercie odbywa się przy zachowaniu, jak najwyższych standardów. Jakość zamówień i dostawy, zagwarantowane są, wykorzystywaną przez nas technologią i zaufanymi kontrahentami. Dystrybuowane przez nas płyty, to produkty pochodzące od najlepszych producentów. Są to między innymi Forner, Egger, Niemann, Kronospan czy Cleaf. Te marki to światowej klasy przedsiębiorstwa od lat działające w branży i cieszące się nieposzlakowaną opinią. Znane są z tego, że produkowane przez nich płyty są wyjątkowo trwałe, odporne na uszkodzenia i czynniki środowiskowe. Słońce czy wilgoć są im niestraszne. Kolejnym ich atutem jest bogata gama kolorystyczna. Dzięki temu możesz stworzyć przestrzeń o wyjątkowych walorach. Wszechstronność zastosowania tych płyt jest również czymś, co warto zaznaczyć. Otóż produkty od tych producentów pozwalają na projektowanie aranżacji w różnych stylach – od eleganckich do nowoczesnych i tradycyjnych. Wystarczy, że złożysz zamówienie na wybrane przez Ciebie płyty, a my dostarczymy Ci je na wskazany adres. Z nami Twoje mieszkanie, biuro i inne projekty będą prezentowały się nienagannie.

 

Jakie płyty mamy w swojej ofercie?

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom konsumentów, stworzyliśmy ofertę, która składa się z wielu atrakcyjnych elementów. Tworzymy płyty standardowe, premium i specjalistyczne. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli zaprezentować Ci nasze możliwości i odpowiedzieć na Twoje pytania lub przedstawić wiele innych, atrakcyjnych rozwiązań. Możemy pochwalić się bogatą bazą zrealizowanych projektów. To dzięki nim dysponujemy cenną wiedzą, którą z powodzeniem wykorzystujemy we współpracy z nowymi Klientami. Podejmujemy się każdych wyzwań, ponieważ wiemy, że nasze możliwości techniczne i zaangażowanie są wystarczające do ich realizacji. Jeśli zatem chciałbyś dowiedzieć się, czy możemy pomóc w urzeczywistnieniu Twojego projektu, przedstaw nam go, a my zrobimy wszystko, aby spełnić Twoje oczekiwania. W kwestii usług CNC płyt i blatów mamy duże możliwości, ponieważ korzystamy z nowoczesnego centrum CNC. Jest to park przemysłowy, który sprawia, że obrabiane przez nas płyty są dokładnym odwzorowaniem, wprowadzonego przez naszych programistów planu. Jesteśmy dokładni, a ryzyko błędu eliminujemy w stopniu maksymalnym. Zależy nam na tym, aby dystrybuowane przez nas produkty, były estetyczne, trwałe i praktyczne. Jako nieliczni dysponujemy jednym z największych stołów do nestingu. Tworzone przez nas płyty i blaty są zatem idealnie przygotowane do dalszej obróbki. Używamy własnej okleiniarki, która współpracuje z nowoczesną przykładnicą z kątem 90 stopni do oklejania. Dodatkowo posiadamy własną lakiernię.